Rodinné domy | byty | pozemky | rekreační objekty | nebytové prostory | developerská činnost

Nepřehlédněte
Penize dřív než prodáteFinancováníVýkup nemovitostí, řešení exekucí

Zajímavá témata

Obytná panelová výstavba - Historie panelových domů

Zveřejněno: 20.12.2011

Většina z nás, kteří již pamatují nějakou tu desítku let, si jistě spojí počátky pan…

Více zde

Paneláky stojí v ČR přes půl století

Zveřejněno: 23.11.2011

Dnes v centru Havlíčkova Brodu začala první demolice panelového domu v Česku z&n…

Více zde
Zobrazit všechny články

Jaké služby získám od realitní kanceláře REALITY EDEN s.r.o. ?

 • Zavolejte do REALITY EDEN s.r.o.  - za dobu naší existence naší nabídkou prošlo již více než 1800 nemovitostí zejména z regionou Kroměříž, ale realizovali jsme zakázky také ostatních městech jako je např. Praha, Brno, Olomouc, Zlín a další - realizované zakázky nám přináší spoustu spokojených zákazníků 
 • Zjistíme vaše aktuální potřeby a domluvíme kdy se s Vámi sejde realitní makléř z naší RK. Jsme tým složený z úspěšných profesionálů se znalostí realitního trhu, průměrná doba praxe našich makléřů je 8 let! 
 • Osobní návštěva makléře - konzultace ZDARMA
  Proškolený realitní makléř se s Vámi setká a nabídne Vám možnosti spolupráce při prodeji Vaší nemovitosti. Rozhovor bude o detailním posouzení faktického stavu nemovitosti, určení reálné tržní ceny nemovitosti, vyřešení daňových otázek. Získáte informace z realitního trhu a upozornění na různá úskalí při prodeji nemovitosti.
 • Podpis zprostředkovatelské smlouvy Doporučujeme sepsání výhradní smlouvy o zprostředkování. Prodej nemovitosti je účinnější. Zákazníci nejsou zmateni rozporuplnými informacemi nabídek (různé ceny, provize, násobné zobrazení nemovitosti na inzertních serverech). S naším realitním makléřem proberete výhody výhradní spolupráce a uzavřete zprostředkovatelskou smlouvu. V případě tzv. volného prodeje bez výhradní smlouvy kdy je nemovitost nabízena ve více RK sepisujete rovněž dohodu o prodeji.
 • Zhotovení fotodokumentace jako podklad pro kvalitní prezentaci
  Snažíme se o maximální počet fotografií, což kupující velmi oceňují.
 • Zjištění právního stavu nemovitosti
  Zjistíme aktuální a potřebné informace prokazují právní stav nabízené nemovitosti. Díky včasnému posouzení dokážeme předejít případným problémům při převodu nemovitosti na nového nabyvatele.
 • Vaši nemovitost ihned nabídneme
  Disponujeme rozsáhlou databází poptávajících klientů, kterým Vaši nabídku nabídneme jako první.
 • Prezentace nabídky na webových stránkách REALITY EDEN s.r.o. a většině největších realitních serverů v ČR. (napr. www.sreality.cz, www.eurobydleni.cz, www.viareality.cz, www.jihomoravskereality.cz, www.realitymorava.cz, www.gohome.cz, www.ceskereality.cz, www.reality.tiscali.cz, www.bazos.cz a cca dvě desítky dalších)
 • Zajistíme zvláštní prezentaci v tištěných médiích
 • Kvalitní prohlídky nemovitostí
  RK EDEN při prohlídkách odvádíme maximum, snažíme se předat zájemcům komplexní informace o dané nemovitosti.
 • Složení rezervačního poplatku, kauce v kanceláři REALITY EDEN s.r.o.
  Kupující skládá rezervační poplatek a tím se zavazuje nemovitost koupit. Rezervační poplatek přijímá a do smluvního vztahu s klientem - nabyvatelem vždy vstupuje společnost REALITY EDEN s.r.o. a ne sám realitní makléř.
 • Kupujícímu nabízíme finanční služby zajištěné zejména finančním poradce se 14-letou praxí
  V případě zájmu a rezervace nemovitosti poskytneme možnost využití našeho finančního poradce, který zajistí kompletní financování koupě nemovitosti. Kupujícímu nabízíme GARANCE VRÁCENÍ rezervační kauce, jestliže finanční poradce posoudí reálnost případu a úvěr nebyl schválen z předem známých objektivních důvodů. Výhoda pro prodávajícího spočívá ve společném zájmu nás jako zprostředkovatele a našeho smluvního partnera banky, která poskytuje hypotéku. Ušetříte spoutu častu s vyřizováním potřebné dokumentace k úvěrům.
 • Vypracování smluvní dokumentace potřebné k převodu nemovitosti
  Makléř nebo právník společnosti si s Vámi při schůzce domluví podmínky převodu nemovitosti. Vypracuje kupní smlouvu (v případě potřeby smlouvu o smlouvě budoucí) ve které klade důraz mimo jiné na způsob a termín úhrady kupní ceny, předání nemovitosti a bezproblémový zápis v katastru nemovitostí. Tuto smlouvu si předem odsouhlasí strana prodávající i kupující. Následně dochází k podpisu. Dále pro Vás zajistíme vypracování návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
 • Podpis smluv a doručení do katastru nemovitostí
  Prodávající a kupující podepisují potřebné smlouvy za účasti realitního makléře nebo přímo u advokáta, který zajistí doručení do katastru nemovitostí, v přímadě financování zajištěním naším finančním poradcem zajistíme doručení potřebné dokumentace do banky poskytující hypotéku (kontroluje výplatu finančních prostředků na účet prodávajícího nebo do úschovy). V případě prodeje na základě výhradního zastupování uhradíme poplatky za návrhy na vklad do katastru nemovitostí (aktuální poplatek za návrh na vklad činí 1000 Kč) a  poplatek za ověření podpisů na smlouvách.
 • Výplata finančních prostředků prodávajícímu
  Prodávající obdrží peníze dle dohody v kupní smlouvě. Úhrada kupní ceny probíhá buď přímo na účet kupujícího nebo prostřednictvím advokátní úschovy. S RK EDEN je prodej Vašich nemovitostí bezpečný.
 • Předání nemovitosti.
  Předání nemovitosti po jejím prodeji je doprovázeno naším makléřem, ten s sebou přináší předávací protokol, do kterého se zaznamenají stavy měřidel elektřiny, vody, plynu, elektrické energie atd. Poradí také s přepisem u jednotlivých dodavatelů médií, společně nachystáme potřebné formulář. Vyplněním předávacího protokolu se vyhnete pozdějším nejasnostem.
 • Vypracování znaleckého posudku pro účely daně z převodu nemovitosti               Smluvní odhadce RK EDEN pro Vás vypracuje znalecký posudek.  Služba Oceňování nemovitostí je v případě výhradního i nevýhradního  zastupování ZDARMA!
Top nabídka

Kontaktní informace

 • REALITY EDEN s.r.o.
  Svatopluka Čecha 1117
  767 01 Kroměříž
  mod.:604 510 616
  739 190 120
  773 510 616
  734 311 553
  e-mail:info@realityeden.cz
design & aplikace HDMedia.cz